WEB TASARIM - GOOGLE ADWORS REKLAMCILIK
Mobil uyumlu - Seo Dostu - Profesyonel Tasarımlar
 
5.000 TL WEB TASARIMI ( Hosting + Domain + Her Şey Dahil )
© TASARIM SK 2004 - 2024 Mobil Sürüm

1112

Bitirilen Proje

389

Adwors Müsterisi

817

Aktif Müşteri

38

Devam Eden Projeler

12500

Günlük Ziyaretçi
 

Web Tasarımı + Hosting


15 Yıllık tecrübe, 2000'i aşkın referans, müşteri memnuniyeti, profesyonel ve uzman kadromuz ile web tasarım projeleriniz için teknolojik, yaratıcı, hızlı ve özgün çözümler sunuyoruz. Güçlü hosting alt yapımız ile siteniz ve kurumsal maillerinizi 365 gün 7/24 yayında kalması için gece gündüz çalışıyoruz. Vaktinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve işlerimizi kaliteden ödün vermeden çok hızlı şekilde bitirip size teslim ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti


Bizim için en önemli olan müşterimizin memnuniyetidir. Web Tasarım ve Google Reklamcılık konusunda yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin maksimum kalitede hizmet almanızı sağlıyoruz. Çalıştığımız müşterilerimiz ile günlük değil ömürlük dostluğumuzun oluşması için başlangıç temellerimizi sağlam atıyor, geleceğe birlikte yürümemizin bize vermiş olduğu mutluluğu işlerimize yansıtıyoruz.
 

Reklamcılık


Bitirdiğimiz web tasarımı ile sizlere google adwors deneyimi kazandırıyoruz. Günümüz teknoloji çağında dijital pazarlamanın önemi çok büyük, bunu bildiğimiz için sizlerin dünyaya açılan pencerenizi ( web siteniz ) potansiyel müşteriler ile buluşturuyoruz. Günümüz dünyasında en karlı reklam yatırımcılığı Google reklamlarıdır. Uzman Google Adwors danışmanları ile çalıştığınızda, paranızı maksimum düzeyde verimle kullanır, geri dönüşümü yine maksimum olur.

Kadıköy Web Tasarımı

Kadıköy web tasarımı, kadıköyde web tasarımı, internet sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Kadıköy'de yaptığımız web tasarım işleri ile ilgili irtibata geçiniz. Kadıköy hosting firması mı arıyorsnuz? Domian için ve hosting için kadıköy ilçemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Tasarım konusunda deneyimli uzman ekibimiz ile sizlere en uygun tasarımı hazırlayıp görüşlerinize sunuyoruz. Hızlı ve kaliteli tasarımlar hostinglerimiz ile buluşunca kadıköy'lülere yakışır tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Vakit kaybetmeden Kadıköy bölgesinde web tasarım, internet tasarım , hosting,  domain arayışlarınız için bizleri tercih ediniz, zaman ve paranız sizlere kar kalsın. Web tasarım için tonla para ödemekten kaçının. Sizleri anlatan, kullanımı kolay tasarımlar tercih ediniz. Web tasarımda yılların deneyimi Tasarım SK.
Kadıköy Web Tasarım olarak sizlerin, internet sitenize talibiz. Web sitenizi bize yaptırısanız sizleri teknik konularda sıkıntıya sokacak girişimlerde bulunmaktan firmamız olarak kaçınırız. Hosting ve tasarım konularında yılların vermiş olduğu tecrübe ve özgüven ile silerin yanınızdayız. Google Adwors reklamları ile işinizi büyütün. Google danışmanlarımız sizlerin her türlü reklam taleplerinizi değerlendirsin ve bütçenize uygun reklam teklifleri sizlere sunsun. Kadıköy Hosting, Kadıköy Web Tasarımı, Kadıköy İnternet Sitesi, Kadıköy Domian olarak her zaman yanınızdayız.

HOSTİNG PAKETLERİ


BİREYSEL
2500 TL / YILLIK
5 e-posta
1 Web Sitesi Barındırma
500MB Web Alanı
 
KURUMSAL
5000 TL / YILLIK
25 e-posta
3 Web Sitesi Barındırma
2GB Web Alanı
 
PRO PLAN
2000 TL / YILLIK
100 e-posta
15 Web Sitesi Barındırma
10GB Web Alanı
 
Hosting paketlerimizi isteğinize göre biçimlendirebilrsiniz. Güçlü alt yapımız ve işinde uzman çözüm ortağımız ile, e-postalarınız ve siteniz 365 gün 7/24 kesintisiz yayında. Kesintisiz hizmet kalitemiz ile alanında uzman kadromuz her daim yanınızda. Sizleri teknik işlerle uğraştırmadan doğabilecek tüm sorunlar için iletişim kanallarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Hosting ( web barındırma ) hizmeti; sizin web sitenizi ve e-postalarınızı ( kurumsal mail ) çalışması için gereken ana bilgisayar ( server ) ve sitenizi dijital platforma taşıyacak internet alt yapısıdır.

WEB PAKETLERİ


BİREYSEL
5.000 TL / Domain + Hosting Dahil
5 e-posta
Standart Tasarım
Seo + Mobil uyumlu
 
KURUMSAL
5.000 TL / Domain + Hosting Dahil
25 e-posta
Standart Tasarım
Seo + Mobil Uyumlu
 
ÖZEL PROJE
FİYAT ALINIZ
100 e-posta
Özel Tasarım + E-Ticaret
Seo + Mobil Uyumlu
 
Web paketlerimiz, son teknoloji uyumlu ve tasarım alanında ödüllü ürünlerimizdir. Paketlerimizde 1 yıllık domain ve hosting ücreti ödemezsiniz. Diğer yıllar hosting ( web alanı ) paketleri + domain ( web site adresiniz ) ile ücretlendirilir. Site yapım aşamasında hiç bir teknik işle uğraşmazsınız, uzman kadromuz yazılım ve tasarımı hazırlayarak sizden gerekli belgeler + resimler + yazıları temin ederek sitenizi 2 gün içinde teslim eder. Web sitenizde iletişim bölümü 1 yıl ücretsiz tarafımızca istediğiniz zaman güncellenir. Site örneklerini referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

GOOGLE SOSYAL MEDYA REKLAMLARI


BAŞLANGIÇ
250 TL /10 günlük
Google Reklamı
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
KURUMSAL
5000 TL / 10 Günlük
Google + Sosyal Medya ( İsteğe Bağlı )
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
ÖZEL PROJE
FİYAT ALINIZ
Google + Sosyal Medya ( İsteğe Bağlı )
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
Google Adwors reklamları ile potansiyel müşteriler bulun. 1 Saat içinde yeni müşteriler edinin. Google adwors reklamları, günlük belirleyeceğiniz bütçe dahilinde google arama motorunda sitenizin ilk sıralarda gözükmesidir. Dijital reklamcılıkta, potansiyel müşterilere ulaşmanın en iyi yolu google reklamlarıdır. Adwors için uzman kişilerle çalışmak sizleri hem zaman hemde para konusunda kazanç sağlar. Kendiniz yaptığınızda tıklamaların bir çoğu gereksiz tıklamalar olacağından, sizlere ulaşmak için google kullanan gerçek kişilere ulaşamazsınız. Google Adwors uzmanlık gerektiren dijital platformdur. Bütçenizi en iyi şekilde kullanmak, en üst seviyede maksimum potansiyel müşterilere ulaşmak için uzman danışmanlarımız sizlerin yanında. Danışmanlarımız, hergün aralıksız adwors hesabınızı titizlikle inceler, negatif kelimeleri süzer, gerektiğinde kullanıcı aramalarının yoğunlaştığı kelimeleri ekler, bölgesel ve saat ayarlarınızı yapıp sizleri en kısa zamanda yeni müşterilerle buluşturur. Google reklamlarında önemli olan sabır ve aralıksız reklam vermenizdir. Bizi tercih eden müşterilerimizden aldığımız tecrübe ile sizleride yeni müşterilerle buluşturmak bizler için mutluluk kaynağı olacaktır.

REFERANSLAR


KISA BİLGİLER

Hosting Nedir

Web sitenizin ve kurumsal maillerinizin dijital ortamda yayınlanması için; alt yapı, güçlü internet sağlayıcısı, son teknoloji ana bilgisayar (server), her çeşit saldırılara karşı alınmış güvenlik teknolojileri ve bunların günlük bakımlarını kapsayan hizmet ve donanımların toplamıdır. Web sitenizin yayına girebilmesi için hostinge (web alanı) ihtiyacınız vardır. Hostinginizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir. Yenilenmeyen hostingler web sitenizi kaybetmenize yol açar. Frimamız yenileme süresinden bir ay önce müşterilerini bilgilendirir.

Domain Nedir

İnternet adresi ismidir (örnek; www.tasarimsk.com) Web sitenizin yayına alınabilmesi için size özel internet adresine ihtiyaç duyar. Domaininizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir. Yenilenmeyen domainler tekrar satışa çıkmakta ve ilk gelen alan politikası uygulanmaktadır. Alan adınızı kaybetmemeniz için son yenileme süresine kadar yenileme işleminizi yapmanız gerekmektedir. Firmamız bu işlemleri sizler için takip eder ve son yenileme süresinden bir ay önce sizleri uyarır.

Google Adwors Nedir

Google Adwors, google arama motoru ve iş ortaklarında gösterilen reklamlardır. Potensiyel müşteri odaklı dijital reklamcılıkta google açık ara diğer dijital pazarlamalardan öndedir. Google reklamları için günlük bir bütçe belirlersiniz ve danışmanlarımız sizlerin belirlediğiniz bütçeyi maksimum geri dönüş seviyesinde sizleri yeni müşterilerle buluşturur. Google Adwors uzmanlık gerektiren bir alandır. Paranızın ve zamanınızın boşa gitmemesi için google adwors uzmanı ile çalışınız. Google reklamları için bir web sitenize ihtiyacınız vardır.

Kurumsal mail adresi (kurumsal e-posta) alabilmeniz için Hosting (web alanı) ve Domaine (internet adresi) sahip olmanız gerekmektedir. Hosting ve Domaine sahip olduktan sonra kendinize veya şirketinize özgün e-posta (mail) adresi oluşturabilirsiniz. Tasarım SK Hosting ve Domain paketleri için tıklayınız.

İnternet Sitesi kurmak için gereken 5 temel olay vardır. Sırasıyla; Hosting ve Domain sahibi olmanız, internet sitenizi görsellik bakımından tasarlamanız (tasarım) ve tasarımı bilgisayar yazılımları ile kodlamanız. En son olarak Web sitenizi yayına almak için hosting ve domain ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir. Tasarım SK bunları sizler için yapar, sizlerin teknik bilgilerle zaman kaybetmenizin önüne geçer. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

İnternet sitesi (web sitesi) açmanın maliyeti satın aldığınız hosting, domain, yazılım ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Tasarım SK sizler için her bütçeye uygun web paketler yapmaktadır. Web paketlerimizin içinde hosting, domain, yazılım ve tasarım dahil paketlerimiz vardır. Her birine ayrı ücret ödemezsiniz. Tek pakette web sitesine (internet sitesi) ve kurumsal mail adresine (e-posta) sahip olursunuz. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

İnternet sitesinin yıllık maliyeti, satın aldığınız hosting ve domain paketine göre değişiklik gösterir. Web sitenizin konfigürasyonlarına uygun hosting paketi almak için uzman kişilerden yardım almanız sitenizin ve maillerinizin hızlı ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Hosting seçiminde lokasyon çok önemlidir. Tasarım SK hosting paketleri için tıklayınız.

Sosyal Medya günümüzde internet kullanıcıların en çok vakit geçirdiği platformdur. Markanızın bilinirliği için olmazsa olmazlardandır sosyal medya. İnternette geniş kitlelere sesinizi duyurabilmeniz için dijital ortamın bize sunmuş olduğu nimettir. Bizi en iyi anlatan özgeçmişimizdir. Günümüzde web sitesi ve sosyal medya birlikte kullanılmaktadır. Sosyal medyamızı iyi yönetmek yeni müşterilerin kapısını aralamaktır.

Sosyal Medyanın önemi; Günümüz teknoloji çağında sosyal medya geniş kitlelere ulaşmak için en iyi aracı konumundadır. Şirketimizi, kendimizi tanıtmanın kısa ve güvenilir yöntemidir. Dünyada aktif sosyal medya kullanıcısı yaklaşık 3.5 milyar civarındadır. Hiç bir web sitesinin günlük bu ziyaretçi sayısına ulaşması mümkün değildir.

Web Sitesi (internet sitesi) yaptırmamızın en önemli nedeni, internet dünyasında yer alma ihtiyacımızdır. Günümüz dünyasında artık aradığımızı sokakta değil internette buluyoruz. Bu bize maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Aradığımız ürününün fiyat özelliklerini, fiyat karşılaştırmasını kolaylıkla kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.  Bizlerde bu platformda yer alabilmemiz için web sitesi yaptırmalıyız. Sadece web sitemizde ticari faliyetlerde değil, kendimizi tanıtan özgeçmişte tasarlayabiliriz. Web Tasarımında sınırlar hayal gücüne bağlıdır. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

Hosting seçiminde çok önemli olan  temel ihtiyaçlar vardır. İnternet sitenizin (web sitesi) teknik, tasarım, sitenizin günlük ziyaretçi sayısı, hosting firmasının güvenirliliği, hosting firmasının altyapısı, web sitenizin güvenliği, hosting maliyeti konuları hosting seçerken dikkat etmeniz gereken temel unsurlardır. Tasarım SK hosting paketleri için tıklayınız.

Ucuz Hosting almak kalitesiz hosting almak anlamına gelmez. Hosting alacağınız firmanın özgeçmişine bakılmalıdır. Köklü firma müşterilerini elinde tutmak için yılın belirli aralıklarında kampanyalar yapabilir. Hosting maliyetlerini kullanıcı başına düşen maliyetle hesaplayıp minumum karlılıkla satabilir. Hosting firmasının kullandığı ana bilgisayar ( server) özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Hostingin kurulu olduğu isletim sistemi linux veya microsoft olacaktır. İkisininde avantajları diğerine göre farklıdır. Hosting firmasının alt yapısı çok önemlidir. Sitenizin hızı kullanılan alt yapıya bağlıdır (internet hızı gibi), ucuz ve kaliteli hosting arıyorsanız, hosting paketlerimiz için tıklayınız.

Web sitesi yaptırmak istiyorsanız size uygun olan domain (alan adı) ve hosting (web alanı bilgisayarı) seçmeniz gerekmektedir. İlk yapacağınız işlem güvenirlir, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli, uzman kadrosu ile sizlerin her zaman yanınızda olan, teknik konularla sizleri boğmayan, arandığında size yardımcı olabilecek yetişmiş uzman kişilerlerden oluşan web tasarım ve yazılım firmasıdır. Ikinci aşama sizi veya işinizi anlatan özetleyen internet sitesi adresidir (domain). Üçüncü aşama web sitenizin yayına alınabilmesi ve internette olabilmesi için hosting paketi satın almalısınız.

Kurumsal Web sitesi nedir? işinizi ve ticari faliyetlerinizi özetleyen, müşterilerinizin sizi internet dünyasında kolaylıkla bulmalarını sağlayan, tasarım konusunda ziyaretçilerinizi yormayan web tasarımı ve yazılımı tercih etmelisiniz. Ziyaretçilerin web sitenizde aradığını kolaylıkla bulmalarını kolaylaştıran tasarımları tercih etmelisiniz. Tasarım kadar hosting ve domainde kurumunuz için çok önemlidir. Kurumsal mailleriniz ve internet siteniz kesintiye uğramaması için kaliteli ve güvenilir hosting firması ile çalışmanız gerekmektedir. Ucuz ve kaliteli hosting sizi zaman ve maliyet konusunda rahatlatacaktır. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

Domain nerden alınmalı? Domain alırken en önemli unsur domain firmasının güvenirliliğidir. Domainler kime aittir?  Dünyadaki tüm domainlerin kontrolu, yeni domain uzantısı kaydı, var olan domain uzantıları, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan  domain (alan adı) (internet adresi) yetkilendirme, lisanslama ve kontrol etme yetkisini elinde bulunduran icann kuruluşu yapmaktadır. .Com .Net ,tr .Org ve benzeri ifadeler domain uzantılarıdır. .Com .Net icann Versign şirketine aittir. .Com .Net kime aittir? Versign şirketi ticari olarak com ve net domainlerini dünyaya icann kurumu kontrolu altında satmaktadır. Diğer tüm firmalar aracı kurumlardır. .com.tr uzantısı Türkiye'de ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) tarafından satışı gerçekleştirilen icann kontrollü domaindir.

Copyright © Tasarım SK 2014 - 2024. All right reserved.
İstanbul ili web tasarımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul web tasarımı adresi ve web tasarım fiyatları nın yer aldığı adrestesiniz. İnternet sitesi fiyatları, İnternet sitesi uygun, internet sitesi yaptır, İnternet sitesi, hosting fiyatları, ucuz hosting, kaliteli hosting, hosting nerden alınır, domain fiyatları, domain nerden alınır, hosting maliyeti, internet sitesi maliyeti, web sitesi maliyeti kaç lira, web sitesi için gerekenler, ucuz web sitesi, web sitesi özellikleri, istanbul web tasarımı
Kadıköy ilçesinde web sitesi yaptımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kozyatağı web tasarım, bayar caddesi web tasarım, sahrayıcedid web tasarım, erenköy web tasarım, sahrayıcedid internet sitesi, erenköy internet sitesi, bayar caddesi internet sitesi, kadıköy web tasarımı, suadiye web sitesi, suadiye internet sitesi yapmak, kadıköy internet sitesi yapmak, internet sitesi için neler gerekiyor, en uygun internet sitesi fiyatları

ŞİŞLİ WEB TASARIM

Şişli ilçesinde web sitesi internet sitesi yaptırmak için doğru adres. Şişli web sitesi yaptır, şişli internet sitesi yaptırmak, internet sitesi yaptır şişli, mecidiyeköy web sitesi yaptır, ucuz web sitesi mecidiyeköy, google reklam vermek, adwors reklam vermek istiyorum, google danışmanı, reklam vermek ne kadar, reklam vermek için neler gerekiyor, mecidiyeköy ucuz web sitesi, mecidiyeköy reklam ver, en uygun reklam, google reklam nasıl veririm