WEB TASARIM FİRMASI - GOOGLE REKLAMCILIK
Mobil uyumlu - Seo Dostu - Profesyonel Tasarımlar
 
5.000 TL WEB SİTESİ ( Hosting + Domain + Her Şey Dahil )
© TASARIM SK 2004 - 2024 Mobil Sürüm

1423

Bitirilen Proje

86

Adwords Müsterisi

203

Aktif Müşteri

21

Devam Eden Projeler

10562

Günlük Ziyaretçi
 

Web Tasarım Firması


Web tasarım firması olarak, web tasarım, google reklmacılık, web site tasarımı, bilgisayar yazılımı, site kodlama, web site düzenleme, web site barındırma, alan adı tahsisi, web site yapma ile anahtar teslim projelere imza atıyoruz. Ana sayfamızdan detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Web site ile müşteri bulabilir kurumsal kimliğinizi dijital ortama aktarabilirsiniz.

Web Tasarım Firması Kurumsal


Web tasarım firması Tasarım SK. 15 yılı aşkın hizmet vermekteyiz. Hosting barındırma, web site barındırma domain, web site alan adı hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize 2004 den beri hizmet vermekteyiz. Web tasarım firması aradığınızda ilk önce firmanın geçmiş yıllarında yaptığı referasnlara bakmanız gerekmektedir. Referasnlarımızı ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Web tasarım firması Tasarım Sk.
 

Hosting Güvenlik


Eğer web sitesini yaptınız ve güvenilir hosting arayışınız devam edyorsa doğru yerdesini. Hosting güvenliği çok önemlidir. Hosting; web sitenizin barınacağı internet ortamına çakacağı güvenliği son eknoloji yazılım ve cihazlarla donatılmış ana bilgisayarlara yada diğer bir deyişle sitenizin internete çıkış yapması için web sitenizin tutulacağı yerdir.

Neler Yapıyoruz

Web Tasarımı, Web sitesi, Kodlama, Derleme, Tasarım, Logo tasarımı, Animasyon, Web site barındırma. Hosting Hizmeti, Alan adı hizmeti, Domain şatısı, Mail hizmeti, Kurumsal mail hizmeti, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal web sitesi ve djital reklamcılık ( Google Adwords, Google ADS, Google Analistik, Google alt departman bilgi girişleri ve kurulumları, Sosyal Medya yönetimi, Organik içerik üretme gibi işlemler ilede siz değerli müşterilerimizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarıyoruz.
Tasarım SK 2004 yılında özel ve kamu kuruluşlarına , iletişim  bilişim danışmanlığı , alt yapı ,proje yürütme ve danışmanlığı yapmak üzere yola çıkmış ilerki dönemlerde de   hosting ve web tasarım   projelerindede   başarılı  roller  üstlenmiştir. Sektördeki şirketler arasında  güvenilir ,iş bitirici, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden   yoluna devam etmiştir.Yavaş ama kararlı bir şekilde büyüyerek teknoloji çağında sağlam temelleri  olan sektörün   öncü  firmalarıarasına girmeyi başarmıştır.

HOSTİNG PAKETLERİ


BİREYSEL
2500 TL / YILLIK
5 e-posta
1 Web Sitesi Barındırma
500MB Web Alanı
 
KURUMSAL
5000 TL / YILLIK
25 e-posta
3 Web Sitesi Barındırma
2GB Web Alanı
 
PRO PLAN
5000 TL / YILLIK
100 e-posta
15 Web Sitesi Barındırma
10GB Web Alanı
 
Hosting paketlerimizi isteğinize göre biçimlendirebilrsiniz. Güçlü alt yapımız ve işinde uzman çözüm ortağımız ile, e-postalarınız ve siteniz 365 gün 7/24 kesintisiz yayında. Kesintisiz hizmet kalitemiz ile alanında uzman kadromuz her daim yanınızda. Sizleri teknik işlerle uğraştırmadan doğabilecek tüm sorunlar için iletişim kanallarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Hosting ( web barındırma ) hizmeti; sizin web sitenizi ve e-postalarınızı ( kurumsal mail ) çalışması için gereken ana bilgisayar ( server ) ve sitenizi dijital platforma taşıyacak internet alt yapısıdır.

WEB PAKETLERİ


BİREYSEL
5.000 TL / Domain + Hosting Dahil
5 e-posta
Standart Tasarım
Seo + Mobil uyumlu
 
KURUMSAL
9000 TL / Domain + Hosting Dahil
25 e-posta
Standart Tasarım
Seo + Mobil Uyumlu
 
ÖZEL PROJE
FİYAT ALINIZ
100 e-posta
Özel Tasarım + E-Ticaret
Seo + Mobil Uyumlu
 
Web paketlerimiz, son teknoloji uyumlu ve tasarım alanında ödüllü ürünlerimizdir. Paketlerimizde 1 yıllık domain ve hosting ücreti ödemezsiniz. Diğer yıllar hosting ( web alanı ) paketleri + domain ( web site adresiniz ) ile ücretlendirilir. Site yapım aşamasında hiç bir teknik işle uğraşmazsınız, uzman kadromuz yazılım ve tasarımı hazırlayarak sizden gerekli belgeler + resimler + yazıları temin ederek sitenizi 2 gün içinde teslim eder. Web sitenizde iletişim bölümü 1 yıl ücretsiz tarafımızca istediğiniz zaman güncellenir. Site örneklerini referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

GOOGLE SOSYAL MEDYA REKLAMLARI


BAŞLANGIÇ
2500 TL /10 günlük
Google Reklamı
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
KURUMSAL
2000 TL / 10 Günlük
Google + Sosyal Medya ( İsteğe Bağlı )
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
ÖZEL PROJE
FİYAT ALINIZ
Google + Sosyal Medya ( İsteğe Bağlı )
10 Günlük Aralıklarla Reklam Yenileme
Hergün Takip
 
Web Tasarım Firması aramaktan sıkıldınız mı? Web tasarım uzmanlık gerektiren bir iştir. Kurumsal kimliğiniz için olmazsa olmazıdır. Web site tasarımı ile kurumsallaşmanızı tamamlayınız. Ucuz web tasarımı ile tanışmak için bizlerle iletişim kurunuz. Adwords google ads ile sizlere müşteri buluyor, sitenizi, HTML5, Php son teknoloji ürünleri kullanarak yapıyoruz.

KISA BİLGİLER

Web Tasarim Firması Kurumsal

Web Tasarım Firması Kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Kurumsal Kimlik tasarımı için güvenilir bir web tasarım firması ile çalışmanız gerekmektedir. Hosting Domain hizmetleri ile sizlerin yanınızdayız.

Web Tasarım Firması Bireyssel

Web Tasarım firması bireysel ile kendinizi ödüllendirin. HTML5 ve php teknolojisi ile tasarımlarınızı canlandırmak için iletişime geçiniz. İstanbul ve Türkiyenin her yerine web sitesi yapıyor tasarlıyor ve hosting hizmeti ile barındırıyoruz.

Web Sitesi Yaptımak Firması

Web sitesi yaptırmak için web tasarım ve yazılım firmanız bulmak gerekmektedir. Uzmanlık isteyen web yazılım ancak alanında uzman bir ekip ile yaplabilir. Web tasarım ile sizde internete açılın. İster kurumsal ister bireysel fark etmez web tasarımı web sitesi herkes için artık bir zorunluluk halini almıştır. Ticaretinizi dijital ortama taşıyın.

Kurumsal mail adresi (kurumsal e-posta) alabilmeniz için Hosting (web alanı) ve Domaine (internet adresi) sahip olmanız gerekmektedir. Hosting ve Domaine sahip olduktan sonra kendinize veya şirketinize özgün e-posta (mail) adresi oluşturabilirsiniz. Tasarım SK Hosting ve Domain paketleri için tıklayınız.

İnternet Sitesi kurmak için gereken 5 temel olay vardır. Sırasıyla; Hosting ve Domain sahibi olmanız, internet sitenizi görsellik bakımından tasarlamanız (tasarım) ve tasarımı bilgisayar yazılımları ile kodlamanız. En son olarak Web sitenizi yayına almak için hosting ve domain ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir. Tasarım SK bunları sizler için yapar, sizlerin teknik bilgilerle zaman kaybetmenizin önüne geçer. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

İnternet sitesi (web sitesi) açmanın maliyeti satın aldığınız hosting, domain, yazılım ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Tasarım SK sizler için her bütçeye uygun web paketler yapmaktadır. Web paketlerimizin içinde hosting, domain, yazılım ve tasarım dahil paketlerimiz vardır. Her birine ayrı ücret ödemezsiniz. Tek pakette web sitesine (internet sitesi) ve kurumsal mail adresine (e-posta) sahip olursunuz. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

İnternet sitesinin yıllık maliyeti, satın aldığınız hosting ve domain paketine göre değişiklik gösterir. Web sitenizin konfigürasyonlarına uygun hosting paketi almak için uzman kişilerden yardım almanız sitenizin ve maillerinizin hızlı ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Hosting seçiminde lokasyon çok önemlidir. Tasarım SK hosting paketleri için tıklayınız.

Sosyal Medya günümüzde internet kullanıcıların en çok vakit geçirdiği platformdur. Markanızın bilinirliği için olmazsa olmazlardandır sosyal medya. İnternette geniş kitlelere sesinizi duyurabilmeniz için dijital ortamın bize sunmuş olduğu nimettir. Bizi en iyi anlatan özgeçmişimizdir. Günümüzde web sitesi ve sosyal medya birlikte kullanılmaktadır. Sosyal medyamızı iyi yönetmek yeni müşterilerin kapısını aralamaktır.

Sosyal Medyanın önemi; Günümüz teknoloji çağında sosyal medya geniş kitlelere ulaşmak için en iyi aracı konumundadır. Şirketimizi, kendimizi tanıtmanın kısa ve güvenilir yöntemidir. Dünyada aktif sosyal medya kullanıcısı yaklaşık 3.5 milyar civarındadır. Hiç bir web sitesinin günlük bu ziyaretçi sayısına ulaşması mümkün değildir.

Web Sitesi (internet sitesi) yaptırmamızın en önemli nedeni, internet dünyasında yer alma ihtiyacımızdır. Günümüz dünyasında artık aradığımızı sokakta değil internette buluyoruz. Bu bize maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Aradığımız ürününün fiyat özelliklerini, fiyat karşılaştırmasını kolaylıkla kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.  Bizlerde bu platformda yer alabilmemiz için web sitesi yaptırmalıyız. Sadece web sitemizde ticari faliyetlerde değil, kendimizi tanıtan özgeçmişte tasarlayabiliriz. Web Tasarımında sınırlar hayal gücüne bağlıdır. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

Hosting seçiminde çok önemli olan  temel ihtiyaçlar vardır. İnternet sitenizin (web sitesi) teknik, tasarım, sitenizin günlük ziyaretçi sayısı, hosting firmasının güvenirliliği, hosting firmasının altyapısı, web sitenizin güvenliği, hosting maliyeti konuları hosting seçerken dikkat etmeniz gereken temel unsurlardır. Tasarım SK hosting paketleri için tıklayınız.

Ucuz Hosting almak kalitesiz hosting almak anlamına gelmez. Hosting alacağınız firmanın özgeçmişine bakılmalıdır. Köklü firma müşterilerini elinde tutmak için yılın belirli aralıklarında kampanyalar yapabilir. Hosting maliyetlerini kullanıcı başına düşen maliyetle hesaplayıp minumum karlılıkla satabilir. Hosting firmasının kullandığı ana bilgisayar ( server) özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Hostingin kurulu olduğu isletim sistemi linux veya microsoft olacaktır. İkisininde avantajları diğerine göre farklıdır. Hosting firmasının alt yapısı çok önemlidir. Sitenizin hızı kullanılan alt yapıya bağlıdır (internet hızı gibi), ucuz ve kaliteli hosting arıyorsanız, hosting paketlerimiz için tıklayınız.

Web sitesi yaptırmak istiyorsanız size uygun olan domain (alan adı) ve hosting (web alanı bilgisayarı) seçmeniz gerekmektedir. İlk yapacağınız işlem güvenirlir, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli, uzman kadrosu ile sizlerin her zaman yanınızda olan, teknik konularla sizleri boğmayan, arandığında size yardımcı olabilecek yetişmiş uzman kişilerlerden oluşan web tasarım ve yazılım firmasıdır. Ikinci aşama sizi veya işinizi anlatan özetleyen internet sitesi adresidir (domain). Üçüncü aşama web sitenizin yayına alınabilmesi ve internette olabilmesi için hosting paketi satın almalısınız.

Kurumsal Web sitesi nedir? işinizi ve ticari faliyetlerinizi özetleyen, müşterilerinizin sizi internet dünyasında kolaylıkla bulmalarını sağlayan, tasarım konusunda ziyaretçilerinizi yormayan web tasarımı ve yazılımı tercih etmelisiniz. Ziyaretçilerin web sitenizde aradığını kolaylıkla bulmalarını kolaylaştıran tasarımları tercih etmelisiniz. Tasarım kadar hosting ve domainde kurumunuz için çok önemlidir. Kurumsal mailleriniz ve internet siteniz kesintiye uğramaması için kaliteli ve güvenilir hosting firması ile çalışmanız gerekmektedir. Ucuz ve kaliteli hosting sizi zaman ve maliyet konusunda rahatlatacaktır. Tasarım SK web paketleri için tıklayınız.

Domain nerden alınmalı? Domain alırken en önemli unsur domain firmasının güvenirliliğidir. Domainler kime aittir?  Dünyadaki tüm domainlerin kontrolu, yeni domain uzantısı kaydı, var olan domain uzantıları, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan  domain (alan adı) (internet adresi) yetkilendirme, lisanslama ve kontrol etme yetkisini elinde bulunduran icann kuruluşu yapmaktadır. .Com .Net ,tr .Org ve benzeri ifadeler domain uzantılarıdır. .Com .Net icann Versign şirketine aittir. .Com .Net kime aittir? Versign şirketi ticari olarak com ve net domainlerini dünyaya icann kurumu kontrolu altında satmaktadır. Diğer tüm firmalar aracı kurumlardır. .com.tr uzantısı Türkiye'de ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) tarafından satışı gerçekleştirilen icann kontrollü domaindir.

Ucuz ve kaliteli web sitesi için; Hosting ve Web sitesi yaptıracağınız firmanın güvenirliliği önemlidir. Ucuz yaptırdığını web site kalitesiz anlamı taşımaz. İnternet sitesi için kalite ve ucuzluk önemlidir. Tonca parayı bir web sitesi yaptıracağım diye çöpe atmayın. Her firmanın veya kşişnin web site ihtiyacı farklıdır. Sizinde web site ihtiyacınıza beraber kara verelim. Web tasarım danışmanlarımızı arayınız size uygun web paketlerimizden bir tanesini yapalım. Paranız cebinizde kalsın.

Web sitesi tasarımı, yazılım ve tasarım olarak iki parçadır. İlki web sitesinin görsellik bakımından tasarlanması ve sonra görselliğin bilgisayar dilinde kodlanması gerekmektedir. Tasarım anlaşılabilir ve sade olmalıdır. Tasarımın ziyaretçiler tarafından anlaşılması çok önemlidir. Karmaşık tasarımlar sitenizden ziyaretçi eksilmesine neden olacaktır. İnternet tasarımı yaptırmak istediğinizde danışmanlarımız tarafından yardım alınız. Web tasarım için tasarım sk siizn yanınızda.

İnternet Sitesi yapmak; İnternet sitesi yapmak teknik ve programlama bilgisi gerektiren uzmanlık seviyesinde yetişmiş yazılımcı ve tasarımcıların işidir. Tasarımcı siteyi tasarlar, yazılımcı internet sitesini bilgisayarların anlayabileceği kodlamalar ile hazır hale getirir. İnternet sitelerini açmak için microsoft expoler, google chrome, Mozilla Firefox, Safari gibi expoler programları ile açabilirsiniz.

İnternet sitesi hosting; internet sitesi web sitesi aynı kavramlardır. İnternet sitesini yani web sitesinin çalışabilmesi için hostinge ihtiyacı vardır. Hosting internet sitenizin yani web sitenizin yükleneceği ana bilgisayardır. Burdan kurumsal maillerinizde çalışır. İnternet web sitenizin açılış hızlarını, hostingin bulunduğu bilgisayarın hızı ve internet hızına bağlıdır. Yeni web sitelerinde google arama motorlarına, seo destekli tasarım ve yazılım yapılsa bile ilk sıralarda çıkmaz. Çünkü dünya çapında milyonlarca web sitesi vardır. Google arama motorunda yani google da ilk sırada çıkmanızın kesin yolu google reklam vermenizdir. Google reklamları ile işinizi büyütebilir yeni müşteriler edinebilirsiniz. Sk tasarım, Web Tasarım sizin için google danışmanlığı yapmaktadır.

Copyright © Tasarım SK 2014 - 2024. All right reserved.
Web tasarım web tasarım firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ucuz Ekonomik kurumsal web tasarımlar.
Tasarım SK herkese web sitesi ile başladığı yolculuğuna devam ediyor. Ucuz ve kurumsal tasarımları sizin için yazıyor kodluyor tasarlıyor sizlere eşsiz web siteleri ortaya çıkarıyor. Web tasarım firması Tasarım SK.

ÜSKÜDAR WEB TASARIM

Üsküdar web tasarım Tasarım SK ayrıcalığı ile sizinde bir web siteniz olsun. Anlaşılabilirlik, kaliteyi aynı anda ucuza sunuyoruz.